Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA (8GB/512SSD/W11P) Laptop Fiyatları

Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ739 Intel Core I3 1315U WINDOWS11PRO + Cloudtech Çanta Hediyeli! - 512 GB - 8 GB

Satıcı: istanbulArena

24.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 24999.99
Vivobook 15 X1504va-Nj3666 Intel Core 5-120U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Full Hd 60Hz Windows 11 Pro Laptop

Satıcı: Ensarbilişim

24.829,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 24829.10
Asus Vivobook 15 Intel Core I3-1315U X1504VA-NJ2765-19 8gb 512GB W11PRO 15.6" 60Hz Fhd Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB

Satıcı: istanbulArena

24.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 24999.99
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq4101 Atl13 Intel Core 5 120U 8Gb Ram 512Gb Ssd Win11pro 15.6'' Notebook

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

25.265,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 25265.90
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A73 i5-120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: cimete-teknoloji

25.379,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 25379.06
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101-ATL13 i5-120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: AtlantisDogu

25.416,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 25416.76
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 8GB 512GB 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 008

Satıcı: notebookstore

25.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 25490.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ2765A011 I3-1315U 8gb 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Cimete Teknoloji

25.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 25649.05
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL13 Intel Core 5 120U 8GB Ram 512GB SSD Win11Pro 15.6'' Notebook

Satıcı: Atlantis bilgisayar

26.685,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 26685.99
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD Intel Graphics 15,6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Snertech Çantaa - 512 GB - 8 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

26.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 26989.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ3665 P1 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Win11 Pro 15.6

Satıcı: PRESTİJ MARKET

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 26999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL37 Intel Core 5 120U 8GB Ram 512GB SSD Win11Pro 15.6'' Notebook + Çanta&Mouse

Satıcı: Atlantis bilgisayar

27.304,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 27304.32
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 008

Satıcı: Notebookstore

27.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 27900
ASUS Vivobook 15 Core 5 120U 8GB 512GB 15.6" FHD Windows 11 Pro Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 008

Satıcı: notebookstore

27.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 27890.00
ASUS Vivobook X1504VA-BQ5456A009 Core7 150U 8GB 512SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Sner Teknoloji

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

15 33009
Asus Vivobook 15 X1504VA Intel Core I7 1355U 8gb 512GB SSD Intel Iris Xᵉ Graphics 15.6'' Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar NJ426WP01 + Zettaçanta

Satıcı: Sner Teknoloji

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 35009

Asus Vivobook 15 X1504VA (8GB/512SSD/W11P) Laptop Fiyat Geçmişi

Asus Vivobook 15 X1504VA (8GB/512SSD/W11P) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA (8GB/512SSD/W11P) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.7 mm
• Derinlik 232.5 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.70 kg
• Renk Koyu Mavi

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 150U
• İşlemci Temel Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.20 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR4

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 4.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Asus Antibakteriyel Koruma Asus SonicMaster Güvenilir Platform Modülü (TPM)
• Pil Gücü 42.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon) 49 Dakikada Yaklaşık %60 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Display Port 1.4 Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus Vivobook 15 X1504VA (8GB/512SSD/W11P) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.