Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq4101 Atl1 Intel Core 5 120U 8Gb Ram 256Gb Ssd Freedos 15.6" Notebook
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
22.836,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 22836.40
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101-ATL1 i5-120U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: AtlantisDogu
22.972,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 22972.75
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL1 Intel Core 5 120U 8GB Ram 256GB SSD Freedos 15.6" Notebook Satıcı: Atlantis
23.477,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 23477.04
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL1 Intel Core 5 120U 8GB Ram 256GB SSD Freedos 15.6" Notebook Satıcı: Atlantis Doğu
24.621,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 24621.48
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 Atl1 Intel Core 5 120U 8gb Ram 256GB SSD Freedos 15.6" Notebook - 256 GB - 8 GB
Satıcı: atlantis
24.712,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 24712.67
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL1 Intel Core 5 120U 8GB Ram 256GB SSD Freedos 15.6" Notebook Satıcı: Shopimode
25.174,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 25174.05
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL1 Intel Core 5 120U 8GB Ram 256GB SSD Freedos 15.6" Notebook Satıcı: Atlantis bilgisayar
26.217,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
7 26217.32
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK