Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq4101 Atl14 Intel Core 5 120U 8Gb Ram 1Tb Ssd Win11pro 15.6'' Notebook
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
30.242,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 30242.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101-ATL14 i5-120U 8 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: AtlantisDogu
30.422,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 30422.57
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL14 Intel Core 5 120U 8GB Ram 1TB SSD Win11Pro 15.6'' Notebook Satıcı: Atlantis
31.090,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 31090.39
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL14 Intel Core 5 120U 8GB Ram 1TB SSD Win11Pro 15.6'' Notebook Satıcı: Shopimode
31.824,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 31824.05
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL14 Intel Core 5 120U 8gb Ram 1tb SSD WIN11PRO 15.6'' Notebook - 1 TB - 8 GB
Satıcı: atlantis
32.726,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 32726.73
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL14 Intel Core 5 120U 8GB Ram 1TB SSD Win11Pro 15.6'' Notebook Satıcı: Atlantis bilgisayar
34.719,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
6 34719.31
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK