Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq4101 Atl3 Intel Core 5 120U 8Gb Ram 2Tb Ssd Freedos 15.6" Notebook
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
32.203,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 32203.20
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101-ATL3 i5-120U 8 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: AtlantisDogu
32.395,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 32395.45
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL3 Intel Core 5 120U 8GB Ram 2TB SSD Freedos 15.6" Notebook Satıcı: Atlantis
33.106,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 33106.58
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL3 Intel Core 5 120U 8GB Ram 2TB SSD Freedos 15.6" Notebook Satıcı: Atlantis bilgisayar
34.013,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 34013.17
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL3 Intel Core 5 120U 8GB Ram 2TB SSD Freedos 15.6" Notebook Satıcı: Atlantis Doğu
34.720,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 34720.43
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 Atl3 Intel Core 5 120U 8gb Ram 2tb SSD Freedos 15.6" Notebook - 2 TB - 8 GB
Satıcı: atlantis
34.849,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 34849.03
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK