Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq4101 Atl9 Intel Core 5 120U 24Gb Ram 512Gb Ssd Freedos 15.6" Notebook
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
34.837,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 34837.60
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101-ATL9 i5-120U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: AtlantisDogu
35.045,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 35045.58
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL9 Intel Core 5 120U 24GB Ram 512GB SSD Freedos 15.6" Notebook Satıcı: Atlantis
35.814,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 35814.89
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL9 Intel Core 5 120U 24GB Ram 512GB SSD Freedos 15.6" Notebook Satıcı: Shopimode
36.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 36099.05
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 ATL9 Intel Core 5 120U 24GB Ram 512GB SSD Freedos 15.6" Notebook Satıcı: Atlantis bilgisayar
36.795,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 36795.64
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4101 Atl9 Intel Core 5 120U 24GB Ram 512GB SSD Freedos 15.6" Notebook - 512 GB - 24 GB
Satıcı: atlantis
37.699,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 37699.88
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK