Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4126W 1.Nesil Core 5 120U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-W11 Satıcı: websinial
23.519,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 23519.02
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4126W 1.Nesil Core 5 120U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-W11 Satıcı: MAKSİVA-34
23.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 23800.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4126W Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD 15.6'' Fhd Windows 11 Home - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Buzul Bilgisayar
23.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
3 23899.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4126W Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD 15.6'' Fhd Windows 11 Home - 512 GB - 8 GB
Satıcı: ZHD TEKNOLOJİ
23.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
4 23900.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4126W i5-120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elektropasaj
24.345,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
5 24345.06
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4126W i5-120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: HeraGlobalBilişim
24.439,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
6 24439.06
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4126W 1.Nesil Core 5 120U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-W11 Satıcı: ElektroPasaj
24.604,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
7 24604.05
Asus Vivobook 15 1.Nesil Core 5 120U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-W11 231 yorum
25.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
8 25499.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4126W 1.Nesil Core 5 120U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-W11 Satıcı: ElektroPasaj
25.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
9 25899.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4126W Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD 15.6'' Fhd Windows 11 Home Satıcı: onlinealisverisyap
31.256,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
10 31256.34
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK