Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ4368 Core 7 150U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknostor24
30.859,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
1 30859.26
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ4368 Core 7 150U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: kalitebilgisayar38
31.725,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 31725.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4368 Intel Core 7 150U 16GB RAM 512GB SSD 15.6'' FHD FreeDOS Satıcı: TEKNOSTOR24
32.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 32379.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4368 Intel Core 7 150U 16GB Ram 512GB SSD 15.6'' Fhd Freedos - 512 GB - 16 GB
Satıcı: TEKNOSTOR24
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 34999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK