Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5383W Core 5 120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: mediamarkt
23.205,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 23205.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5383W Intel Core 5-120U 8GB 512GB SSD 15.6" Windows11 Mavi Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Trendyol
23.405,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 23405.82
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5383W Core 5 120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: indirimdehepsi
23.729,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 23729.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5383W/Intel® Core™ 5 120U İşlemci/8 GB Ram/512 Ssd/15.6"/W11 Laptop Mavi
23.799,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
23 dk önce
4 23799.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5383W/Intel® Core™ 5 120U İşlemci/8 GB RAM/512 GB SSD/15.6"/W11 Laptop Mavi Satıcı: MEDIAMARKT
23.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 23800.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5383W/INTEL® Core™ 5 120U Işlemci/8 GB RAM/512 GB SSD/15.6"/W11 - 8 GB
Satıcı: Buzul Bilgisayar
24.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
6 24299.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5383W Dizüstü Bilgisayar, Intel® Core™ 5 Processor 120U 1.4 GHz İşlemci, 8GB DDR4 RAM, 512GB M.2 NVMe SSD, Intel® Graphics,15.6."/FHD (1920 x 1080),W11 Satıcı: Amazon.com.tr
25.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
7 25209
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5383W Intel Core 5-120U 8GB 512GB SSD 15.6" Windows11 Mavi Dizüstü Bilgisayar Satıcı: MediaMarkt
25.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 25500.00
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq5383w Core 5 120U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" W11h Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: indirimdehepsi
27.323,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
9 27323.90
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5383W/INTEL® Core™ 5 120U Işlemci/8 GB RAM/512 GB SSD/15.6"/W11 - 8 GB
Satıcı: kuralay
29.410,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
10 29410.81
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK