Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Laptop Fiyatları

Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd (1920 x 1080) IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Nethouse

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 22999.00
Vivobook 15 Intel Core 5 120U 8GB RAM 512GB SSD 15.6" FHD IPS Panel Freedos Laptop X1504VA-BQ5385 22.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 22909
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd (1920 x 1080) IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 8 GB

Satıcı: GpnTeknoloji

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 22999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD (1920 x 1080) IPS Panel Freedos

Satıcı: GpnTeknoloji

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 22999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD (1920 x 1080) IPS Panel Freedos

Satıcı: Nethouse

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 22999.00
Asus VivoBook S15 X1504VA-BQ5385 Core 5 120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GpnTeknoloji

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 22999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD (1920 x 1080) IPS Panel Freedos

Satıcı: Gpn Teknoloji

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 22999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD (1920 x 1080) IPS Panel Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 24009
Asus Vivobook S15 X1504va-Bq5385 Intel Core 5 120U 8Gb Ram 512Gb Ssd 15.6 İnç Fhd Freedos

Satıcı: GpnTeknoloji

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 24999.00
Vivobook S15 Intel Core 5 120U 8GB RAM 512GB SSD 15.6" FHD FreeDos Laptop X1504VA-BQ5385 24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 25009
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq5385 Intel Core 5 120U 8Gb 512Gb Ssd 15.6'' Fhd Dos 60 Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 25999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6'' FHD DOS 60 Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknorya

25.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 25999.01
Asus VivoBook S15 X1504VA-BQ5385 Core 5 120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

27.259,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 27259.06
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD (1920 x 1080) IPS Panel Freedos

Satıcı: Nethouse

27.523,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 27523.02
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6'' FHD DOS 60 Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Nethouse

28.349,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 28349.06
Asus Vivobook S15 X1504VA-BQ5385 Intel Core 5 120U 8GB RAM 512GB SSD 15.6 inç FHD FreeDOS

Satıcı: Gpnteknoloji

28.758,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 28768

Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.7 mm
• Derinlik 232.5 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.70 kg
• Renk Koyu Mavi

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 5
• İşlemci Modeli Intel Core 5 120U
• İşlemci Temel Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR4

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 4.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Asus Antibakteriyel Koruma Asus SonicMaster Güvenilir Platform Modülü (TPM)
• Pil Gücü 42.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5385 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.