Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 60Hz IPS-level FreeDos Laptop
22.799,00 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
1 22809
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 60Hz IPS-level FreeDos Laptop
22.799,00 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
2 22809
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8gb Ddr5 512GB SSD 15.6 Inç Full Hd 60Hz Ips-Level Freedos Laptop - 512 GB - 8 GB
Satıcı: VeloraTeknoloji
23.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 23799.00
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ5386 Core 5-120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ
23.809,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 23809.26
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8gb Ddr5 512GB SSD 15.6 Inç Full Hd 60Hz Ips-Level Freedos Laptop - 512 GB - 8 GB
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 23999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 60Hz IPS-level FreeDos Laptop Satıcı: Betaplus
24.028,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 24028.62
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 60Hz IPS-level FreeDos Laptop Satıcı: ElektroPasaj
24.699,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 24699.05
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 60Hz IPS-level FreeDos Laptop Satıcı: Betaplus
24.987,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
8 24987.84
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç FHD 60Hz IPS FDos Laptop Satıcı: VELORA TEKNOLOJİ BİLİŞİM
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
9 24999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç FHD 60Hz IPS FDos Laptop Satıcı: Betaplus
25.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 25699.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 16GB Ddr5 512GB SSD 15.6 Inç Full Hd 60Hz Ips-Level Freedos Laptop - 512 GB - 16 GB Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
28.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
11 28789.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 8GB DDR5 512GB SSD 15.6 inç Full HD 60Hz IPS-level FreeDos Laptop Satıcı: BETA PLUS
34.496,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
12 34506
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5386 Intel Core 5-120U 16GB Ddr5 1tb SSD 15.6 Inç Full Hd 60Hz Ips-Level Freedos Laptop - 1 TB - 16 GB Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
39.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
13 39989.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK