Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 Core 5 120 8Gb 512Gb 15.6" Fhd Freedos Laptop X1504va-Bq5387
Satıcı: by-pro bilişim
22.441,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 22441.60
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5387 Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
22.494,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 22494.81
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5387 Core 5 120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: by-pro
22.559,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 22559.06
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5387 Core 5 120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
22.831,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 22831.66
ASUS Vivobook 15 Core 5 120U 8GB 512GB 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
23.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 23189.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5387 Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
23.317,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
6 23317.44
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd Freedos Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 - 512 GB - 8 GB Satıcı: notebookstore
23.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 23749.00
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq5387 Core 5 120U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Fhd Freedos
Satıcı: EbrarBilgisayar
24.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
8 24289.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5387 Core 5 120U 8gb 512GB SSD 15.6 Fhd Freedos - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
24.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
9 24739.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5387 Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS Satıcı: By-Pro Bilişim
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
10 24999.00
ASUS Vivobook 15 Core 5 120U 8GB 512GB 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 Satıcı: notebookstore
27.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
11 27390.00
Asus Vivobook 15 Core 5 120U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook X1504VA-BQ5387 Satıcı: NotebookStore
27.390,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
12 27390.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK