Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ5390W Core 5 120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknostor24
22.935,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 22935.06
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ5390W Core 5 120U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ulkemgy
23.030,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 23030.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5390W Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Win11 15.6 Satıcı: Vizyon Bilgisayar
23.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 23099.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5390W Intel Core 5 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji
23.254,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 23254.56
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5390W Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: EYM MİLENYUM ELEKTRONİK | 16 yorum
23.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 23899.00
Asus Vivobook 15 X1504va-Bq5390w Intel Core 5 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Koycebine
24.829,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 24829.10
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ5390W Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Win11 15.6 Satıcı: Buzul Bilgisayar
25.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
7 25399.00
Vivobook 15 X1504va-Bq5390w Intel Core 5 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: indirimdehepsi
27.825,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 27825.30
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5390W Intel Core 5 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Koycebine
28.799,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
9 28799.04
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ5390W Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Hepsiburada | 16 yorum
29.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
10 29399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK