Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A002 Core7-150U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ProdosBilisim
31.678,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
1 31678.00
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A002 Core7-150U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknocihan
32.899,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 32899.06
Vivobook X1504va-Bq5456a002 Core7 150U 16Gb 512Ssd 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
33.901,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 33901.60
ASUS Vivobook X1504VA-BQ5456A002 Core7 150U 16GB 512SSD 15.6" FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
35.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 sn önce
4 35509
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A002 Core7 150U 16GB 512SSD 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
35.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 35499.00
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A002 Core7 150U 16GB 512SSD 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknocihan
35.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 35499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK