Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A004 Core7-150U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknocihan
39.479,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 39479.06
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A004 Core7-150U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ProdosBilisim
40.608,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 40608.00
Vivobook X1504va-Bq5456a004 Core7 150U 24Gb 512Ssd 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
41.064,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 41064.10
Asus Vivobook X1504va-Bq5456a004 Core7 150U 24Gb 512Ssd 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
41.316,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 41316.60
ASUS Vivobook X1504VA-BQ5456A004 Core7 150U 24GB 512SSD 15.6" FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 sn önce
5 43009
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A004 Core7 150U 24GB 512SSD 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: teknocihan
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
6 42999.00
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A004 Core7 150U 24GB 512SSD 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
7 42999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK