Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A005 Core7-150U 24 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ProdosBilisim
43.146,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 43146.00
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A005 Core7-150U 24 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknocihan
44.649,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 44649.06
Asus Vivobook X1504va-Bq5456a005 Core7 150U 24Gb 1Tbssd 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
45.360,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 45360.90
Vivobook X1504va-Bq5456a005 Core7 150U 24Gb 1Tbssd 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
45.839,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
4 45839.10
ASUS Vivobook X1504VA-BQ5456A005 Core7 150U 24GB 1TBSSD 15.6" FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
5 48009
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A005 Core7 150U 24GB 1tbssd 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 24 GB
Satıcı: teknocihan
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 47999.00
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A005 Core7 150U 24GB 1tbssd 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 47999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK