Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A008 Core7-150U 40 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ProdosBilisim
59.126,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 59126.00
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A008 Core7-150U 40 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
62.124,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 62124.60
ASUS Vivobook X1504VA-BQ5456A008 Core7 150U 40GB 2TBSSD 15.6" FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
65.716,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 65726
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A008 Core7 150U 40GB 2tbssd 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 40 GB
Satıcı: teknoraks
67.097,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 67097.00
Asus Vivobook X1504VA-BQ5456A008 Core7 150U 40GB 2tbssd 15.6" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 40 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 73999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK