Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
20 yorum
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 16499.00 ASUS X1504VA-NJ009W INTEL/I5-1335U/8GB/512GB/ONBOARD/15.6"/WINDOWS 11Satıcı: THE NORTH STORE
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 18999.00 ASUS X1504VA-NJ009W INTEL / I5-1335U / 8GB / 512GB / ONBOARD / 15.6" / WINDOWS 11Satıcı: Kinzy Teknoloji
19.103,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 19103.04 ASUS X1504VA-NJ009W INTEL/I5-1335U/8GB/512GB/ONBOARD/15.6"/WINDOWS 11Satıcı: Kinzy
19.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 19349.00 Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ009W I5-1335U 8gb 512SSD 15.6" Fullhd W11H Taşınabilir BILGISAYARSatıcı: THE NORTH STORE
19.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 20009 Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ009W i5-1335U 8GB 512SSD 15.6" FullHD W11H Taşınabilir Bilgisayar-CNT001Satıcı: The North Store
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 19999.00 Asus X1504VA-NJ009W Intel / I5-1335U / 8gb / 512GB / Onboard / 15.6" / Wındows 11Satıcı: Kinzy
20.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 20209 Asus Vıvobook 15 X1504va-Nj009w I5-1335U 8 Gb 512 Gb Ssd Irıs Xe Graphıcs 15.6" Full Hd W11Satıcı: KİNZY
20.927,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 20927.04