Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: parosteknoloji | 3 yorum
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 16499.00 ASUS X1504va-Nj123w Intel I5-1335u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi NotebookSatıcı: MEJERE | 6 yorum
16.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 16998.00 ASUS X1504va-Nj123w Intel I5-1335u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Mavi NotebookSatıcı: farsoft
17.031,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 17031.89 ASUS X1504VA-NJ123W/Core i5-1335U/8GB RAM/512GB SSD/15.6''/Win 11 Laptop Mavi 17.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 17509 Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ123W i5-1335U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: DK-Teknoloji
17.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 17799.00 Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ123W i5-1335U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: verofis
18.287,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 18287.83 ASUS VivoBook 15 X1504VA-NJ123W i5-1335U 8Gb Ram 512Gb Ssd O/B Intel Vga 15.6" FullHD Win11H NotebookSatıcı: ParosTeknoloji
18.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 18499.00 ASUS VivoBook 15 X1504VA-NJ123W i5-1335U 8Gb Ram 512Gb Ssd O/B Intel Vga 15.6" FullHD Win11H NotebookSatıcı: DOKU TEKNOLOJİ
18.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 18499.00 Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ123W i5-1335U 8 GB 512 GB SSD 15.6\" W11H Notebook 19.374,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 19384 Asus X1504va-Nj123w İ5-1335U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ob Vga W11homeSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
19.588,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
10 19588.29 Vivobook 15 X1504Va-Nj123W İ5-1335U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6 Inc W11H Notebook Taşınabilir BilgisayarSatıcı: pazareyle
20.951,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 20961.45 Asus Vivobook 15 X1504va-Nj123w İ5-1335U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" W11h Notebook 21.643,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
12 21643.69