Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a002 I7-1355U 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
37.244,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 37244.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A002 i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
38.159,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 38159.30
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A002 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Notebox
38.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 38499.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A002 i7-1355U 16GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
38.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 38709
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A002 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 38999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A002 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 38999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A002 i7-1355U 16GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
40.396,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
7 40396.86
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK