Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A003 i7-1355U 16 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
43.195,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 43195.82
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a003 I7-1355U 16Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
43.929,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 43929.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A003 i7-1355U 16GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
44.393,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 44393.27
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A003 I7-1355U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Notebox
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 44999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A003 i7-1355U 16GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
45.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
5 45209
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A003 I7-1355U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 45999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A003 I7-1355U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 45999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK