Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A006 i7-1355U 24 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
46.388,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 46388.06
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A006 i7-1355U 24GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
47.504,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 47514
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A006 i7-1355U 24GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
47.697,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 47697.93
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a006 I7-1355U 24Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
47.749,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 47749.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A006 I7-1355U 24GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 24 GB
Satıcı: teknoraks
49.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 49699.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A006 I7-1355U 24GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 49999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A006 I7-1355U 24GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 49999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK