Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A010 i7-1355U 40 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
58.499,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 58499.02
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a010 I7-1355U 40Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
60.164,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 60164.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A010 i7-1355U 40GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
60.321,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 60321.24
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A010 i7-1355U 40GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
61.843,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 61853
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A010 I7-1355U 40GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 40 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 62999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A010 I7-1355U 40GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 62999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A010 I7-1355U 40GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 40 GB
Satıcı: teknoraks
63.022,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 63022.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK