Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A011 i7-1355U 12 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
36.072,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 36072.50
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A011 i7-1355U 12GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Aison
37.147,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 37147.00
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a011 I7-1355U 12Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
37.244,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 37244.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A011 i7-1355U 12GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
38.218,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 38218.64
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A011 I7-1355U 12GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 12 GB
Satıcı: teknoraks
38.746,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
5 38746.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A011 I7-1355U 12GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 12 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
6 38999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A011 I7-1355U 12GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 38999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK