Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A012 i7-1355U 12 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
39.580,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 39580.58
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A012 i7-1355U 12GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
41.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
2 41719
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a012 I7-1355U 12Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
42.019,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 42019.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A012 i7-1355U 12GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
42.110,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 42110.15
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A012 I7-1355U 12GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 12 GB
Satıcı: teknoraks
42.580,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 42580.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A012 I7-1355U 12GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 12 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 43999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A012 I7-1355U 12GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 43999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK