Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a013 I7-1355U 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
38.199,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 38199.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A013 i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
38.640,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 38640.58
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A013 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Notebox
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 38999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A013 i7-1355U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Aison
39.833,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 39833.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A013 i7-1355U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
5 40009
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A013 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 39999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A013 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 39999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A013 i7-1355U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
40.891,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
8 40891.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK