Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A014 i7-1355U 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
43.771,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 43771.10
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A014 i7-1355U 16GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Aison
43.833,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 43833.00
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a014 I7-1355U 16Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
44.884,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 44884.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A014 I7-1355U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
44.954,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 44954.91
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A014 i7-1355U 16GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
45.075,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 45075.56
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A014 I7-1355U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
46.934,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 46934.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A014 I7-1355U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
7 46999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK