Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a015 I7-1355U 24Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
42.019,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 42019.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A015 i7-1355U 24 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
42.366,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 42366.74
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A015 i7-1355U 24GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Aison
43.664,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 43664.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A015 i7-1355U 24GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 44009
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A015 I7-1355U 24GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 43999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A015 I7-1355U 24GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 43999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A015 i7-1355U 24GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
44.958,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 44958.38
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A015 I7-1355U 24GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: teknoraks
45.541,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 45541.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK