Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A016 i7-1355U 24GB 1TBSSD 15.6\" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: NoteBox
43.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 43649.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A016 i7-1355U 24 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
45.656,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 45656.74
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A016 i7-1355U 24GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Aison
45.929,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 45929.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A016 i7-1355U 24GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
48.394,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 48394.40
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a016 I7-1355U 24Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
48.704,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 48704.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A016 I7-1355U 24GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 24 GB
Satıcı: teknoraks
49.044,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 49044.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A016 i7-1355U 24GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
49.554,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 49564
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A016 I7-1355U 24GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
50.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
8 50999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A016 I7-1355U 24GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
50.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
9 50999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK