Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A018 i7-1355U 40 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
52.561,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 52561.04
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A018 i7-1355U 40GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
54.128,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
2 54128.66
Vivobook 15 X1504va-Nj1499a018 I7-1355U 40Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
54.434,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 54434.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A018 i7-1355U 40GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
55.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
4 55559
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A018 I7-1355U 40GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 40 GB
Satıcı: teknoraks
56.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
5 56600.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A018 I7-1355U 40GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 40 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
56.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
6 56999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ1499A018 I7-1355U 40GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
56.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
7 56999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK