Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499AT45 i7-1355U 8 GB 4 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
56.399,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 56399.07
Asus Vivobook 15 i7-1355U 8 GB 4 TBSSD Iris Xe Graphics 15.6" FHD Windows 11 Pro Notebook X1504VA-NJ1499AT45 Satıcı: Elimar
56.999,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 56999.06
Asus Vivobook 15 i7-1355U 8 GB 4 TBSSD Iris Xe Graphics 15.6" FHD Windows 11 Pro Notebook X1504VA-NJ1499AT45 - 4 TB
Satıcı: elimar
59.945,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 59945.01
Asus Vivobook 15 İ7-1355U 8 Gb 4 Tbssd Iris Xe Graphics 15.6" Fhd Windows 11 Pro Notebook X1504va-Nj1499at45
Satıcı: Elimar
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 59999.00
Asus Vivobook 15 i7-1355U 8 GB 4 TBSSD Iris Xe Graphics 15.6" FHD Windows 11 Pro Notebook X1504VA-NJ1499AT45 Satıcı: elimar
59.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
5 59999.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK