Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1499AT8 i7-1355U 16 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
44.179,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 44179.06
Asus Vivobook 15 i7-1355U 16 GB 1 TBSSD Iris Xe Graphics 15.6" FHD FreeDos Notebook X1504VA-NJ1499AT8 Satıcı: Elimar
44.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 44649.05
Asus Vivobook 15 i7-1355U 16 GB 1 TBSSD Iris Xe Graphics 15.6" FHD FreeDos Notebook X1504VA-NJ1499AT8 - 1 TB
Satıcı: elimar
46.956,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 46956.71
Asus Vivobook 15 i7-1355U 16 GB 1 TBSSD Iris Xe Graphics 15.6" FHD FreeDos Notebook X1504VA-NJ1499AT8 Satıcı: elimar
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 46999.00
Asus Vivobook 15 İ7-1355U 16 Gb 1 Tbssd Iris Xe Graphics 15.6" Fhd Freedos Notebook X1504va-Nj1499at8
Satıcı: Elimar
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 46999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK