Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ2509W/Intel® Core™ i3-1315U/8 GB RAM/512 GB SSD/15.6"/W11 Laptop - 512 GB - 8 GB
Satıcı: vbteknolojı | 4 yorum
21.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 21299.00
Asus Vivobook 15 X1504va-Nj2509w İ3-1315U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" W11h Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: eymteknoloji
21.200,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 21200.10
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ2509W/Intel® Core™ i3-1315U/8 GB RAM/512 GB SSD/15.6"/W11 Laptop - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Rota Life | 4 yorum
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 23999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ2509W i3-1315U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
25.379,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
4 25379.06
Asus Vivobook 15 X1504Va-Nj2509W/Intel® Core™ İ3-1315U/8 Gb Ram/512 Gb Ssd/15.6"/W11 Laptop Satıcı: Cimete Teknoloji
25.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
5 25649.05
Vivobook 15 X1504va-Nj2509w/Intel® Core™ İ3-1315U/8 Gb Ram/512 Gb Ssd/15.6"/W11 Laptop
Satıcı: Cimete-Teknoloji
25.784,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 25784.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK