Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3663W Laptop Fiyatları

ASUS Vivobook 15 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6'' FHD X1504VA-NJ3663W

Satıcı: indirimdehepsi

24.081,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 24081.49
Asus Vivobook 15 Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD Windows 11 Home 15.6'' Fhd X1504VA-NJ3663W - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Teknorya | 15 yorum

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 24999.00
ASUS Vivobook 15 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6'' FHD X1504VA-NJ3663W

Satıcı: Teknorya

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 24999.00
Asus Vivobook 15 X1504va-Nj3663w Intel Core 5 120U 8Gb 512Gb Ssd 15.6'' Fhd W11h 60 Hz Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: TEKNORYA

24.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 24999.00
Asus 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio, 60Hz refresh rate, Intel® Core™ 5 120u, Ddr4 8gb, 512gb M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Ssd, ,

Satıcı: Teknorya

24.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 24999.01
Asus Vivobook 15 Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD Windows 11 Home 15.6'' Fhd X1504VA-NJ3663W - 512 GB - 8 GB

Satıcı: WorldMarkt | 15 yorum

25.333,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 25333.04
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3663W i5-120U 8 GB 512 GB SSD 15.6'' W11H FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknocihan

25.379,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 25379.06
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3663W i5-120U 8 GB 512 GB SSD 15.6'' W11H FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: shopimode

25.379,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 25379.06
Asus Vivobook 15 Intel Core 5 120U 8gb 512GB SSD Windows 11 Home 15.6'' Fhd X1504VA-NJ3663W - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Shopimode

25.661,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 25661.04
Vivobook 15 Intel Core 5 120U 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Home 15.6'' Fhd X1504va-Nj3663w

Satıcı: Cimete-Teknoloji

25.784,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 25784.10
Asus 15.6-inch, FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio, 60Hz refresh rate, Intel® Core™ 5 120u, Ddr4 8gb, 512gb M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Ssd, ,

Satıcı: E-Online

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 28999.00
Asus Vivobook 15 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD X1504VA-NJ3663W

Satıcı: Sner Teknoloji

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 28999.00
Asus Vivobook 15 Intel Core 5 120U 8GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD X1504VA-NJ3663W

Satıcı: netsipariş

29.357,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 29357.73
Asus Vivobook X1504Va-Nj3663W Intel Core 5-120U 8Gb Ram 512 Gb Ssd 15.6 Inç Fhd W11H Notebook Koyu Mavi

Satıcı: NETSİPARİS

30.951,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

14 30951.60

Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3663W Laptop Fiyat Geçmişi

Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3663W Laptop Temel Özellikleri

Yok

Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3663W Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.7 mm
• Derinlik 232.5 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.70 kg
• Renk Koyu Mavi

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 5
• İşlemci Modeli Intel Core 5 120U
• İşlemci Temel Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR4

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 4.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Asus Antibakteriyel Koruma Asus SonicMaster Güvenilir Platform Modülü (TPM)
• Pil Gücü 42.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3663W Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.