Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vivobook 15 X1504va-Nj3665a003 Core5 120U 16Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
33.424,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 33424.10
Asus Vivobook 15 X1504va-Nj3665a003 Core5 120U 16Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
33.576,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 33576.40
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A003 Core 5 120U 16 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
33.916,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 33916.14
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A003 Core5 120U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
34.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 34199.05
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A003 Core5 120U 16GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
34.892,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 34892.24
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A003 Core5 120U 16GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 35009
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A003 Core5 120U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 16 GB - 1 TB
Satıcı: Sner Teknoloji
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 34999.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A003 Core5 120U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
8 34999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A003 Core5 120U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 16 GB - 1 TB
Satıcı: teknoraks
36.443,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
9 36443.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK