Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504va-Nj3665a004 Core5 120U 16Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
39.345,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 39345.30
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A004 Core 5 120U 16 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
39.737,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 39737.56
Vivobook 15 X1504va-Nj3665a004 Core5 120U 16Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: indirimdehepsi
40.259,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 40259.40
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A004 Core5 120U 16GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
41.017,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 41017.73
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A004 Core5 120U 16GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
41.799,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 41799.05
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A004 Core5 120U 16GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: indirimde
41.893,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 41893.95
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A004 Core5 120U 16GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
42.821,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 42821.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A004 Core5 120U 16GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
8 44999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK