Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504va-Nj3665a007 Core5 120U 24Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
41.545,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 41545.20
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A007 Core 5 120U 24 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
42.306,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 42306.58
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A007 Core5 120U 24GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
43.631,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 43631.60
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A007 Core5 120U 24GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
44.720,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 44730
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A007 Core5 120U 24GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 24 GB
Satıcı: teknoraks
45.553,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 45553.00
Vivobook 15 X1504va-Nj3665a007 Core5 120U 24Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: indirimdehepsi
49.384,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 49384.40
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A007 Core5 120U 24GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 24 GB
Satıcı: indirimde
51.448,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 51448.95
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A007 Core5 120U 24GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 51999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK