Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A010 Core 5 120U 40 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
48.053,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 48053.74
Asus Vivobook 15 X1504va-Nj3665a010 Core5 120U 40Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
48.306,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 48306.60
Vivobook 15 X1504va-Nj3665a010 Core5 120U 40Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: indirimdehepsi
50.286,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 50286.90
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A010 Core5 120U 40GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
50.862,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 50862.74
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A010 Core5 120U 40GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 8 GB
Satıcı: teknoraks
51.748,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 51748.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A010 Core5 120U 40GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 8 GB
Satıcı: indirimde
52.393,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 52393.95
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A010 Core5 120U 40GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
7 64999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK