Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504va-Nj3665a017 Core5 120U 40Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
38.321,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 38321.00
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A017 Core 5 120U 40 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
38.768,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 38768.42
Vivobook 15 X1504va-Nj3665a017 Core5 120U 40Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: indirimdehepsi
39.858,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 39858.30
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A017 Core5 120U 40GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
39.913,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 39913.97
Asus VivoBook 15 X1504VA-NJ3665A017 Core5 120U 40GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
40.940,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 40950
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A017 Core5 120U 40GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: teknoraks
41.242,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 41242.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A017 Core5 120U 40GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: indirimde
41.473,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 41473.95
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ3665A017 Core5 120U 40GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
8 44999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK