Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vivobook 15 X1504va-Nj426w02 I7-1355U 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11h Dizüstü Bılgısayar-Cnt003
Satıcı: indirimdehepsi
36.098,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 36098.10
Vivobook 15 X1504va-Nj426w02 I7-1355U 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar-Cnt003
Satıcı: Ensarbilişim
36.289,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 36289.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ426W02 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar-CNT003 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 3 yorum
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 36999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ426W02 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar-CNT003 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: indirimde | 3 yorum
37.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 37299.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ426W02 I7-1355U 16GB 512SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar-CNT003 Satıcı: Sner Teknoloji
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 37999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK