Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Vivobook 15 X1504va-Nj426w06 I7-1355U 24Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar-Cnt007
Satıcı: Ensarbilişim
46.985,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 46985.10
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ426W06 I7-1355U 24GB 1tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar-CNT007 - 24 GB - 1 TB
Satıcı: DartTech | 3 yorum
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 47999.00
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ426W06 i7-1355U 24GB 1TBSSD 15.6 FHD W11H Dizüstü Bilgisayar-CNT007 Satıcı: Sner Teknoloji
49.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 49209
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ426W06 I7-1355U 24GB 1tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar-CNT007 - 24 GB - 1 TB
Satıcı: Sner Teknoloji | 3 yorum
49.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 49199.00
ASUS Vivobook 15 X1504VA-NJ426W06 I7-1355U 24GB 1tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar-CNT007 Satıcı: Sner Teknoloji
49.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 49199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK