Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 X1504VA, Core 5-120U, 16GB RAM, 512GB SSD, 15.6" Win 11 Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Bozer Bilişim | 1 yorum
28.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 28499.00
Asus Vivobook 15 X1504VA, Core 5-120U, 16GB RAM, 512GB SSD, 15.6" Win 11 Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ
28.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 28989.00
Asus Vivobook 15 X1504VA, Core 5-120U, 16GB RAM, 512GB SSD, 15.6" Win 11 Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Bisistem | 1 yorum
29.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 29349.00
Asus Vivobook 15 X1504VAA70-NJ3665A70 İntel Core 5 120U 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Satıcı: istanbulArena
29.354,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 29354.05
Vivobook 15 X1504vaa70-Nj3665a70 Intel Core 5 120U 16Gb 512Gb Ssd Windows 11 Home 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
29.604,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 29604.10
Asus Vivobook 15 X1504VAA70-NJ3665A70 İntel Core 5 120U 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
29.939,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
6 29939.19
Asus Vivobook 15 X1504VAA70-NJ3665A70 İntel Core 5 120U 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
31.796,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
7 31806.67
Asus Vivobook 15 X1504VAA70-NJ3665A70 İntel Core 5 120U 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
32.181,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
8 32181.30
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK