Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook-15 X1504ZA-BQ322 Intel Core I5 1235U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd IPS Fredos Lacivert Dizüsütü Bilgisayar Çant Satıcı: istanbulArena
27.549,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 27549.99
Asus Vivobook 15 Dizüstü Bilgisayar 16GB RAM 512GB SSD 15.6" FHD Intel Core i5 Lacivert Çanta Hediyeli
Satıcı: Sner Teknoloji | 3 yorum
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 31999.00
Asus Vivobook-15 X1504ZA-BQ322 Intel Core I5 1235U 16GB 512GB SSD 15.6" Fhd IPS Fredos Lacivert Dizüsütü Bilgisayar Çant Satıcı: Sner Teknoloji
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 31999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK