Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: NETWORKS | 25 yorum
15.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 15349.00 ASUS Vivobook-15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD IPS DOS Lacivert Laptop X1504ZA-BQ322Satıcı: NESAGSM | 24 yorum
15.698,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 15698.00 ASUS Vivobook-15 Intel Core i5-1235U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD IPS FREEDOS Lacivert Laptop X1504ZA-BQ322Satıcı: Sner Teknoloji
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
3 16009 Asus Vivobook-15 Intel Core İ5-1235U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ips Freedos Lacivert Laptop X1504za-Bq322Satıcı: Ensarbilişim
16.463,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 16463.02 Asus Vivobook-15 X1504za-Bq322 Intel Core I5 1235U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Ips Fredos Lacivert Dizusutu Bilgisayar Canta HediyeliSatıcı: Ensarbilişim
16.953,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
5 16953.02 Asus Vivobook-15 X1504ZA-BQ322 Intel Core I5 1235U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd IPS Fredos Lacivert Dizüsütü Bilgisayar Çanta HediyeliSatıcı: Sner Teknoloji
17.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 17509 Asus Vivobook-15 X1504ZA-BQ322 Intel Core I5 1235U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd IPS Windows 11 Pro Lacivert Dizüsütü Bilgisayar Çanta HediyeliSatıcı: Sner Teknoloji
17.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
7 18009