Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Güneş ELEKTRONİK | 1 yorum
22.135,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
1 22135.00 ASUS X1504za-Bq325w Intel I7-1255u 8gb 512gb Ssd Intel Iris Xe Graphics 15.6" Fhd W11 Gümüş NotebookSatıcı: Onat Tic.
23.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 23369.00 Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ325W I7-1255U 8gb 512SSD 15.6" Fullhd W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: EPİC BİLİŞİM STORE
23.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 23709 Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ325W i7-1255U 8GB 512SSD 15.6" FullHD W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: AYPA
26.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 26950.00 Asus Vivobook 15 X1504ZA-BQ325W i7-1255U 8GB 512SSD 15.6" FullHD W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: CGN BİLGİSAYAR
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 28999.00 Asus VivoBook 15 X1504ZA-BQ325W i7-1255U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: CGNBİLGİSAYAR
29.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 29499.00