Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TORPINET | 5 yorum
16.658,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 16658.00 ASUS Vivobook 15 12.Nesil Core i5 1235U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-W11Satıcı: Teknosa | 5 yorum
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 16999.00 ASUS X1504ZA-NJ005W/Core i5-1235U/8GB RAM/512 GB SSD/15.6''/Win 11 Laptop Silver 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 17009 Asus X1504za-Nj005w Fhd i5-1235u 8g 512pcıe Share Win11 Gri NotebookSatıcı: TEKNOSA
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 16999.00 Asus Vivobook 15 Intel Core I5 1235U 8gb 256GB SSD 15.6'' Fhd W11H Taşınabilir Bilgisayar X1504ZA-NJ005W & Per4 Çanta NJ005WP39Satıcı: Per4mance
19.631,57 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 19641.57 Asus Vivobook 15 Intel Core I5 1235U 12GB 256GB SSD 15.6'' Fhd W11H Taşınabilir Bilgisayar X1504ZA-NJ005W & Per4 Çanta NJ005WP44Satıcı: Per4mance
19.631,57 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 19641.57 Asus Vivobook 15 X1504za İ5 1235U 8Gb Ram 256Gb Ssd 15.6'' Fhd W11home Nj005w & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
22.138,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 22138.90 Asus Vivobook 15 X1504za İ5 1235U 12Gb Ram 256Gb Ssd 15.6'' Fhd W11home Nj005w & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
22.138,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 22138.90 ASUS Vivobook 15 X1504ZA i5 1235U 12GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11HOME NJ005W & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
24.212,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 24212.32 ASUS Vivobook 15 X1504ZA i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6'' FHD W11HOME NJ005W & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
24.212,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 24212.32