Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Asus Vivobook 16 X1607QA-MB089W Snapdragon X X1 26 100 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Adak bilgisayar | 24 yorum
34.197,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 34197.20
Asus Vivobook 16 X1607qa-Mb089w Snapdragon X X1-26-100 16Gb 512Ssd 16" Wuxga W11h Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
34.148,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 34148.80
Asus Vivobook 16 X1607QA-MB089W Snapdragon X X1-26-100 16 GB 512ssd 16" W11H WUXGA Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
34.197,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 34197.20
ASUS VivoBook 16 X1607QA-MB089W Snapdragon X X1-26-100 16GB 512SSD 16" WUXGA W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Adak Bilgisayar
35.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 35299.00
Asus VivoBook 16 X1607QA-MB089W Snapdragon X X1-26-100 16GB 512SSD 16" WUXGA W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
35.883,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
5 35893
Asus Vivobook 16 X1607QA-MB089W Snapdragon x X1-26-100 16GB 512SSD 16" Wuxga W11H Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
36.764,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 36764.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK