Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2734 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Teknorya | 22 yorum
22.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 22999.00
Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2734 R5-7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TeknoryaBilişim
22.756,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 22756.90
Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2734 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
22.915,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 22915.33
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2734 AMD Ryzen5 7520U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Bilgisayar Satıcı: Teknorya
22.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 22999.00
Vivobook Go 15 E1504fa-Bq2734 Amd Ryzen 5 7520U 8Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: TEKNORYA
22.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 22999.00
Asus Vivobook Go 15 E1504Fa-Bq2734 Amd Ryzen 5 75200U 8Gb Ram 512Gb Ssd 15.6 Inç Freedos Taşınabilir Bilgisayar Gümüş Satıcı: Teknorya
23.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 23399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK