Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1759 Laptop Fiyatları

ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1759 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 8 GB

Satıcı: EVDİZ | 28 yorum

22.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 22450.00
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1759 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Bilgepazar

22.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 22460
Asus VivoBook GO 15 E1504FA-NJ1759 R5-7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Denizlibilgisayar

25.379,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 25379.06
Asus VivoBook GO 15 E1504FA-NJ1759 R5-7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Yekdane

25.487,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 25487.38
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1759 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 8 GB

Satıcı: denizlibilgisayar | 28 yorum

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 26999.00
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1759 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: ramazanmutlu

28.912,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 28912.69
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1759 AMD Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: onlinealisverisyap

28.980,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 28980.45
Asus 15.6" Ryzen 5 7520U 8Gb Ddr5 Ram- 512Gb M2 Nvme- O/B Uhd Fdos / E1504fa- Nj1759

Satıcı: ramazanmutlu

29.128,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 29128.60
Asus 15.6" Ryzen 5 7520U 8Gb Ddr5 Ram- 512Gb M2 Nvme- O/B Uhd Fdos / E1504fa- Nj1759

Satıcı: onlinealisverisyap

29.485,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 29485.10

Asus Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1759 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1759 Laptop Temel Özellikleri

Asus Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1759 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 360.3 mm
• Derinlik 232.5 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.63 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 7520U
• İşlemci Temel Frekans 2.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.30 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 4 Adet
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 4 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü LPDDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 4.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 720p
• Diğer Özellikler Asus SonicMaster
• Pil Gücü 42.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 610M
• Dahili Grafik Temel Frekans 1900 MHz

Asus Vivobook Go 15 E1504FA-NJ1759 Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ahmet Y***** Profil Resmi

4 yorum

Ahmet Y***** yenilenmiş ürünler fiyat olarak buraya yansımasa iyi olur @epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ahmet Y***** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.