Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Vivobook 15 Amd Ryzen 5 7520U 8 GB 512 GB SSD WINDOWS11 Home 15.6" Fhd E1504FA-NJ2509W Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
22.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 22289.00
Asus VivoBook 15 E1504FA-NJ2509W R5-7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TNG
22.559,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 22559.06
Asus Vivobook 15 AMD Ryzen 5 7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD WINDOWS11 Home E1504FA-NJ2509W
Satıcı: Teknorya | 5 yorum
22.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 22789.00
ASUS Vivobook Go 15 AMD Ryzen 5 7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Windows11 Home E1504FA-NJ2509W Satıcı: Teknorya
22.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 22789.00
Asus Vivobook 15 E1504fa-Nj2509w Amd Ryzen 5 7520U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd W11h 60 Hz Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: TEKNORYA
22.789,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 22789.00
Asus Vivobook 15 AMD Ryzen 5 7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD WINDOWS11 Home E1504FA-NJ2509W
Satıcı: TNG | 5 yorum
22.799,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 22799.05
Vivobook 15 Amd Ryzen 5 7520U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Fhd Wındows11 Home E1504fa-Nj2509w
Satıcı: TNG
23.874,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 23874.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK