Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus VivoBook S14 S5406SA-QD076W Ultra 7-258V 32 GB 1 TB SSD 14" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: qobostore
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 59999.00
Asus Vivobook S14 Oled S5406sa-Qd076w Intel Core Ultra 7 258V 32Gb 1Tb Ssd 14"Wuxga Windows 11 Home
Satıcı: qobostore
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 61999.00
Asus Vivobook S14 Oled S5406SA-QD076W Intel Core Ultra 7 258V 32GB 1TB SSD 14"WUXGA Windows 11 Home Satıcı: qobostore
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 62999.00
ASUS VIVOBOOK S14 S5406SA-QD076W / INTEL ULTRA U7-258V / 32GB / 1TB / 14" OLED / WINDOWS11 Satıcı: qobostore
63.699,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 63699.02
Asus Vivobook S14 OLED 2.nesil Core Ultra 7 258V-32GB-1TB SSD-14"-Windows 11 Taşınabilir bilgisayar
Satıcı: qobostore | 1 yorum
65.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 65749.00
Asus Vivobook S14 OLED 2.nesil Core Ultra 7 258V-32GB-1TB SSD-14"-Windows 11 Taşınabilir bilgisayar
Satıcı: VSTech | 1 yorum
68.549,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 68549.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK16 yorum